Zararlı Rehberi

Zararlı Rehberi

Zararlı Rehberi

Canlılar dünyasının büyük kısmını böcekler oluşturmaktadır. Ülkemizde de gerek coğrafi yapısı gerekse topografik yapısı nedeni ile çok çeşitli canlı grupları mevcuttur. 

Zararlılar; böcekler, fareler, sürüngenler, uçan haşereler, kan emiciler, ara sıra istila eden zararlılar gibi kendi içlerinde birçok gruba ve grupların içinde de türlere ayrılırlar. 

Bu gruplardaki böceklerin veya sürüngenlerin solunum sistemleri, vücut örtüleri, duyu organları, döllenme sistemleri, davranış ve çevre ile olan ilişkileri birbirinden farklıdır. Bu nedenle; 

* ilaçlamadan önce tür tespitinin yapılması, daha da önemlisi firmanın ve teknisyenin konusunda uzman olması, kullanılacak kimyasal ve doz ayarının doğru yapılması başarılı bir ilaçlama için ön koşuldur. 

Toğral İlaçlama ve dezenfeksiyon ;  ilaçlama planını yaparken, sisinle görüşmelerinde bilgi toplarken, ev veya işyerinizde inceleme yaparken ;  teknik olarak onların hangi mevsimde ortaya çıktıkları, ergin veya yavru olmaları, nerede bulundukları, yaşam alanlarımızda veya işyerlerimizde bıraktıkları izler, verdikleri zararlar,  çapraz kirlenmedeki yerleri vb başlıklar ile ilgilenerek ilaçlama yapar. 

Toğral İlaçlama ve Dezenfeksiyon haşere yoğunlukları,  anatomisi, zararlı yaşamları, kimyasal bilgiler gibi birçok teknik bilgi ile size sorduğu sorular ile zararlı türünün tanımlanmasını sağlar. Saha uygulamasında Toğral İlaçlama'nın uzman teknisyeninin ev veya işyerinizde yapacağı gözlemler ile doğru tür tespiti yapılır ve uygun metot ile böcek sorununuzdan kurtulur ve bilgilendirilirsiniz. 

Zararlı rehberindeki bilgileri inceleyin ve daha fazlası için bize ulaşın. 

Bizi 0530 241 56 10 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişime geçmek için tıklayın ve formu doldurun sizi arayalım

Bahçe Kene İlaçlama
Kuş Biti İlaçlama
İstanbul Böcek İlaçlama
Hamam Böceği İlacı Kesin Çözüm
Böcek İlaçlama Fiyatları
Akrep İlaçlama İstanbul
Hamam Böceği İlaçlama
Haşere İlaçlama

backgrounds
background

Hemen Arayın

Whatsapp üzerinden görüş
Formu doldurup gönderin sizi arayalım