Hakkımızda

Toğral Haşere İlaçlama ve Dezenfeksiyon; haşere mücadelesi alanında gıda, üretim, sanayi, endüstriyel dalda birçok firmaya sözleşmeli olarak haşere mücadelesi hizmeti vermiş olmanın tecrübesi ışığında, mühendis ve konusunda uzman bir kadro tarafından kurulmuştur. Kurumsal ve bireysel müşterilere hizmet veren Toğral İlaçlama müşteri şikayeti ve aksiyon takibi, risk analizleri, raporlama tecrübesi ile müşterileri için çözüm ortağıdır.
Çözüm ortaklarına sorumluluğu altındaki hizmeti en etkin şekilde sunmayı ve geliştirmeyi prensip edinen Toğral İlaçlama;
• Sağlık Bakanlığı’na bağlı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nün 57934/496 belge nolu “BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA İZİN BELGESİ” ile faaliyet göstermektedir.

• Türk Standartları Enstitüsü’nün TS 8358 no’lu standardına uygun olarak “TSE HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGESİ”ne sahiptir.
ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM STANDARDI BELGESİNESİ'ne sahiptir. Sağladığı hizmetleri bu kapsamda yürütmektedir.


• BAYER ve VEBİ gibi global firmalar ile çözüm ortaklığıdır ve işbirliği mevcuttur.
Çözüm ortaklarına haşere mücadelesi konusunda entegre çözümler sunan Toğral İlaçlama çevreye karşı taşıdığı sorumluluğu ve kalite bilinciyle her zaman çözüm üreten, müşteri memnuniyetine dayalı hizmeti almak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerin tercihi olmak üzere kurulmuştur.

backgrounds
background

Hemen Arayın

Whatsapp üzerinden görüş
Formu doldurup gönderin sizi arayalım