Akrep İlaçlama İstanbul

Akrep İlaçlama İstanbul

Akrep İlaçlama İstanbul

İstanbul'da, apartman ortak alanları, müstakil evler, boğaz hattındaki ev ve yaşam alanları, eski binalar, köşkler, metruk alanlar akreplerin özellikle yuvalandığı yerlerdir. 

Akrep, taş duvar, toprak ve moloz içleri, bodrum, çatı, ahşap bina ve metruk alanlar, taş altı, eşya arası, depolar, sıcak, serin, karanlık ve böcek bulunan ortamlarda bulunur.    

İstanbul'da Akrepler Eşya Altlarında Saklanır

Özellikle  yağmurlu zamanlarda yuvası bozulan akrepler bina içlerine kaçarak yatak, ayakkabı içi, ayakkabı ve havlu dolapları  gibi yerlere girerler. Çamaşır odaları, atölyelerde bulunur. Akrepler eşya altlarına saklanır, onlarla da eve girer.  Tüm bu öncelikli nedenlerle akrep ilaçlamalarını özellikle mevsim dönümlerinde risk koşullarına bağlı akrep ilaçlama olarak en az 3 aylık periyotlar ile yapılmalıdır. 

İstanbul'da Akreplere Altyapı Sorunları, Kayalık Ve Ormanlık Yapısı Nedeni İle Oldukça Çok Rastlanır

İstanbul'da akreplere altyapı sorunları, kayalık ve ormanlık yapısı nedeni ile oldukça çok rastlanır. Akrepler yuvalarını genellikle toprak altlarına, kütüklerin, kayaların, yığınların, taşların altına yaparlar.  Akrepler diğer böcekleri, örümcekleri, kene, kırkayakları yiyerek beslenirler.  

İstanbul'da Akrepler Banyo Ve Mutfak Giderlerinden Evlere Girerler

İstanbul'da akrepler banyo ve mutfak giderlerinden evlere girerler. Dolayısıyla evde akrep ilaçlama büyük titizlik ve hijyen gerektiren bir uygulamadır. 

İstanbul'da ormanlık, çalılık alanlar, evlerin yakınlarındaki inşaatlar, apartmanların depoları  akreplerin görüldüğü yerlerdir. Apartman ortak alanlarında yaşarlar, bina garajlarında bulunurlar.

 Akrep ilaçlaması hassasiyetle yapılmalıdır çünkü diğer zararlılardan farklı olarak akrep kimyasal ile temas ettiğinde agresifleşip saldırganlaşır. Bu nenenle akrep ilaçlaması için doğru kimyasal seçimi ve doz ayarı önemlidir. 

Akrep ilaçlama ile ilgili yazımızı okudunuz.

Kene ilaçlama fiyatları ile ilgili yazımızı okumak için lütfen yandaki renkli linke tıklayınız.

Toğral ilaçlama facebook sayfamız için linke tıklayınız.

Bizi 0530 241 56 10 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

backgrounds
background

Hemen Arayın

Whatsapp üzerinden görüş
Formu doldurup gönderin sizi arayalım