Hamam Böceği İlacı Kesin Çözüm

Hamam Böceği İlacı Kesin Çözüm

Hamam Böceği İlacı Kesin Çözüm  

Gıda, su, barınma üçgenini kuran hamam böcekleri evlerde sıklıkla yaşar. Hamam böcekleri uygun koşullara ulaştığında çok hızlı ürer. Kendi içlerinde Alman Hamam böceği, Amerikan Hamam böceği, Oryantal Hamam böceği gibi türlere ayrılan hamam böcekleri birbirinden faklı kaynak ve yaşam döngülerine sahiptir. Hamam böcekleri yumurtalarını nemli, kuytu, sıcak, ışık almayan yerlere bırakırlar.  Çok hızlı ürerler. 

Bir evde görülen 1 adet hamam böceği oldukça fazla hamamböceğinin habercisidir. Hamam böcekleri önce yerleşir yuvalanır sonra tek tük görünmeye başlarlar. Bu nedenle evde gördüğünüz hamam böceğini bir hamamböceği yuvalanması habercisi olarak görmelisiniz. 

Hamam Böceğini Bir Hamam Böceği Yuvalanması Habercisi Olarak Görmelisiniz.

Hamam böcekleri evlerde elektronik cihazların içine motor aksanlarına kolayca yerleşirler. Bulaşık makinesi, su ısıtıcısı, buzdolabı motor aksanı, prizler, hamam böcekleri için ilk tercih edecekleri yerlerdir. Burada sıcak ve korunaklı yerlerde saklanır, yumurtlar ve üreye devam ederler. 

Hamam böceklerinin ilaçlamasında jel formülasyonda hamam böceği yemleri ve sıvı kimyasallar birlikte ve bilinçli olarak kullanılmalıdır.

Hamam Böceği İlacı Kesin Çözüm

Gerekirse bulaşık makinasının ve diğerlerinin motorları sökülerek böcek ilacı ile ilaçlanmalı, çekmeceler, dolaplar, menteşe kenarları tek tek incelenmeli ve ilaçlanmalıdır.

İyi bir araştırma ve doğru kimyasal seçimi ile, hamam böceği biyolojisini bilen bir profesyonel ilaçlama teknisyeni hamam böceği sorununu çözecektir.


Hamam Böceği Biyolojisini Bilen Bir Profesyonel İlaçlama Teknisyeni Hamam Böceği Sorununu Çözer


Bir eve hamam böceği, apartmandaki diğer dairelerden kolayca geleceği gibi alışveriş paketleri ve koliler ile de taşınabilir. Hamam böceği ilaçlaması için evler  hamam böceği ilaçlamasını yılda bir ve/veya 6 ayda bir tekrarlamalıdır.

Hamam Böceği İlacı Kesin Çözüm

Apartman ortak alanları da mutlaka koşullarına bağlı olarak düzenli olarak ilaçlanmalıdır. Apartmanlarda bir dairede yapılacak tadilat veya taşınmalar genel olarak hamam böceği hareketliliğini oldukça arttıracaktır.

Hamam böceği ilacı evlerdeki hamam böceği sorununu çözecektir. Ancak ilaçlama ile birlikte alınması gereken fiziksel iyileştirmeler var ise mutlaka yerine getirilmelidir. Kırık fayanslar, süpürgelikler, kapı pervazlarındaki açıklıklar böcek yuvalanması için uygundur. 

İstanbul böcek ilaçlama sayfamız için yandaki linke tıklayınız. 

Toğral ilaçlama facebook sayfamız için yandaki linke tıklayınız. 

Bizi 0530 241 56 10 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Halk arasında hamam böceği olarak bilinen hamamböcekleri genellikle en iğrenç böcek türleri arasında sayılır. Hamam böcekleri insanlara çeşitli hastalıkları bulaştırabilir. Hamam böceği dışkıları astım ve egzamaya neden olabilir. Çocuklar, yaşlılar ve hastalar özellikle hamamböceği riski altındadır.

Hamam Böceği Kesin Çözüm Nedir?

Hamam böcekleri kendilerini bir kez rahat ettirdikten sonra kurtulmaları zordur. Bununla birlikte, haşerelerle savaşmak için kullanabileceğiniz ev ilaçları vardır.

Evde hamam böceği istilası mı var? Böyle bir şeyle birçok insanın midesinde çok rahatsız edici bir his olur. İşlerin bu kadar ileri gitmesini önlemek ve hamam böceklerinden olabildiğince çabuk kurtulmak için yapabileceğiniz çok şey var. Çünkü birçok basit ev ilaçları hamam böceği ile savaşmanıza yardımcı olacaktır.

Hamam Böceği Kesin Çözüm Nedir?

Hamam böcekleri nerelerde takılmayı sever?

Bazen onları mutfakta koşuştururken görebilirsiniz - hamam böceği nerelerde saklanır. Hamam böceklerinin  daha fazlası var mı? Çoğu zaman küçük hayvanlar evin içine çatlaklardan ve yarıklardan veya sadece kapı ve pencerelerden girerler. Sorunun en önemli noktasının tam olarak nerede olduğunu bilmiyorsanız, evde hamam böceklerinin sıklıkla saklandığı yerlerin küçük bir listesi:

* Banyo ve mutfaktaki atık su borularında, klima sistemlerinde veya ısıtma borularında

* Fırın veya buzdolabı gibi ev aletlerinin arkasında

* Döşemelerin altında

* Giysi çekmecelerinde, yazı gereçlerinde vb.

* Ahşaptan yapılmış malzemelerde veya mobilyalarda

Hamam böceğinin deliğini bulduğunuzda davetsiz misafirlerle savaşmaya geçebilirsiniz. Bununla birlikte ipuçlarının daha küçük istilalarla ilgili olduğunu ve daha büyük bir popülasyon için ilaçlama şirketi çağırmanız gerektiğini unutmayın.

Haşere ilaçlama için linke tıklayın.

backgrounds
background

Hemen Arayın

Whatsapp üzerinden görüş
Formu doldurup gönderin sizi arayalım