Kene İlaçlama Fiyatları

Kene İlaçlama Fiyatları

Kene İlaçlama Fiyatları

Keneler kan emen asalaklardır.  Keneler hayvanların ve insanların vücutlarına tutunurlar ve kan emerek hayatlarını sürdürürler. Kan emen keneler bu sırada diğer canlılara ölümcül hastalık virüsünü bulaştırmaları ile dikkat çeker. İstanbul'da insan ve malzeme hareketliliğine bağlı olarak İstanbul'un tüm semtlerinde kene görmek ve maruz kalmak mümkündür.  

Keneler çalı, çırpı olan otluk ormanlık alanlarda bulunur. Kışı ağaç kovukları, çatı içleri ve toprak altında geçirir baharla birlikte harekete geçer. İnsan ve hayvan hareketlerindeki titreşimi duyarak hareket eden ve aktive olan keneler canlı hareketleri ile her yere taşınır. 

Kenelerin bulunduğu yerlerin cografi özellikleri ve büyüklüğüne göre İstanbul kene ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterecektir. Örneğin etrafı çalılık olan ve ormanlık alandaki bir yer ve m2 büyüklüğü fkene ilaçlamasının fiyatını değiştirecektir. 

10 m2 ile 100 m2 arasındaki yerleri için fiyatı 150 TL aralığındadır. 

Kene ilaçlaması yapılacak yeşil alanın yani bahçesi ile birlikte bina girişlerinde, otopark ve kritik alanlarda yapılacak kene ilaçlamasını fiyatı 500 TL civarındadır. 

İstanbul bahçe ve müstakil bir evin komple kene ilaçlaması uygulama bedeli de 500 TL ile 700 TL arasında olacaktır. 

Kene İlaçlamasında Kullanılacak Kimyasallar Özeldir. Bu kimyasalların kenenin kinin tabakasından keneye ulaşacak şekilde seçilmesi, kene uygulama dozunun ortam koşullarına göre seçilmesi ve kene ilaçlaması yapılması gerekir.

Toğral İlaçlama ve dezenfeksiyon ; kene ilaçlaması yapmadan önce mutlaka çevresel koşullarını gözlemleyerek ilaçlama alanlarını seçer ve riskleri belirler.   Kene aktivitesi ve üremesi için uygun olabilecek alanları belirleyerek sizi bilgilendirir. 

Kene ilaçlaması için İstanbul'da norma bir daire ilaçlaması 150 TL civarındadır. 

Site yaşamının yoğun olduğu İstanbul'da bahçe ve ev kene ilaçlaması fiyatları yaklaşık 500 TL civarında olacaktır. Bahçe büyüklüğü ve risklere göre bu fiyatlar 750 TL civarında olacaktır. Yaşam alanlarınız ve riskler için Toğral İlaçlamayı arayın bilgi ve fiyat alın.  

Kene ilaçlaması öncesinde başıboş hayvan ve evcil hayvan hareketliliğinin incelenmesi, koşulların gözden geçirilmesi gerekir. Kene ilaçlaması fiyatı iyi bir gözlem ve keşif sonrasında belirlenmelidir. 

Kene ilaçlamasında kullanılacak kimyasallar özeldir. Çünkü kenenin vücudunu saran özel kabuklu ve mukavemetli bir yapı mevcuttur. Kenenin bu özel vücut yapısına etki edecek kimyasalların seçimi ve doğru uygulanması kene ilaçlamasındaki başarı için önemlidir. 

Kene ilaçlama fiyatları da bu ve bunun gibi nedenlerle değişkenlik göstermektedir. 

Kene ilaçlama fiyatları yazımızı okudunuz.

Hamam Böceği İlaçlama yazımız için yandaki renkli linke tıklayınız.

Toğral ilaçlama facebook sayfamız için linke tıklayınız.

Bizi 0530 241 56 10 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.  


backgrounds
background

Hemen Arayın

Whatsapp üzerinden görüş
Formu doldurup gönderin sizi arayalım