Farelerden Kurtulmak Mümkün Mü?

Farelerden Kurtulmak Mümkün Mü?

Fareler,hızlı,ürerler. Bu nedenle yaşam alanında fare olduğunu düşünüyorsanın hızlı davranmanız gerekir.

Ev veya işyerinizde fareden,kurtulmak mümkün olsa da çevresel koşullara ve fiziksel yapıya bağlı olarak dönemsel veya sürekli mücadele gerektirir. Bahçe duvarları, tesisat giderleri, çöpler, yığılı eşyalar, çatı, bodrum katlar, bina ortak alanları fareler için mükemmel alanlardır. Endüstriyel yapılardaki çatı konsriksiyonları da farelerin hareket etmesi için uygun alanlardır.

Fareler kendi içlerinde fiziksel yapı ve alışkanlıklarına gçre farklılık gösterirler. Farelerden kurtulmak mümkün mü? bunun için sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Farelerden,kurtulmak,kemirme, hareket, davranış alışkanlıklarını iyi bilmekle mümkündür. Toğral İlaçlama'nın uzmak kadrosu mücadele ettiği türleri iyi tanır ve metodu doğru belirleyerek takipçisi olur.

Yeraltı sisteminde yaşayan lağım fareleri kedi büyüklüğündedir ve her türlü gida ile beslenir. Bunun yanısıra tarla farelerinin, çatı faresnin hareket şekli de farklıdır ve beslenmek için de kemirebilecekleri malzemeleri seçerler. gözleri iyi görmediği için rotalarını bıyıkları ve tüyeri ile belirleyen fareler duvar diplerinden ilerleyerek yolalrını ve besinlerini bulurlar. Çok iyi yüzer, koku alırlar ve son derece akıllılardır.

Fareden kurtulmak için profesyonel ekibimizden herzaman destek alabilirsiniz. 0530.2415610 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilr veya ana sayfamızdan talebinizi bırakabilirsiniz.

backgrounds
background

Hemen Arayın

Whatsapp üzerinden görüş
Formu doldurup gönderin sizi arayalım