Kuş Biti İlaçlama İstanbul

Kuş Biti İlaçlama İstanbul

Kuş Biti İlaçlama İstanbul

Kuş bitleri özellikle çatı katlardaki evlerin, terasların ve kuş tünemesi olan balkonlu evlerin problemidir.  Kuş bitleri, kuşların yuvalandığı alanlar, balkonlar, teraslar, çatı içlerinde bulunurlar. Ormanlık alanlarda bulunan evler, müstakil binalarda kuş bitlerinin göründüğü yerlerdir.  klima ve doğalgaz bacalarına tüneyen kuşlar bile kolayca üstlerindeki kuş bitini ortama bırakırlar. Kuş bitleri insan ve malzeme hareketi ile de kolayca ev içlerine doğru yayılır.

Balkon kenarına veya çatı içlerindeki tüneme alanlarına konan kuşlar veya klima - ısıtıcı gibi yerlere özellikle kışın ısınmak için konan kuşlar bu alanlara kuş bitini kolayca bırakırlar.

Kuş Biti Görüldüğünde Hemen Kuş Biti İlaçlama Yapılmalıdır.

Kuş biti görüldüğünde hemen ilaçlama yapılmalıdır. Aksi taktirde ev eşyalarına kolayca geçecektir. Çarşaflar, örtüler yıkanmalı ev kanepeler, koltuklar, halılar süpürülmeli ve süpürgenin haznesi boşaltılmalıdır.

Özellikle çatı kat evlerde ve çatılarda kuşların tüneme alanları kontrol edilmeli ve kapatılmalıdır.
Kuş biti ilaçlamasında mutlaka sprey ilaç kullanılmalıdır. Uzman teknisyenimiz sorunun boyutunu tespit edecek ve doğru ilaç dozu ile metodu seçerek ilaçlamayı yapacaktır.

Bahçe kene ilaçlama İstanbul sayfamız için linke tıklayınız. 

Toğral ilaçlama facebook sayfamız için linke tıklayınız. 

Bizi 0530 241 56 10 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.  

backgrounds
background

Hemen Arayın

Whatsapp üzerinden görüş
Formu doldurup gönderin sizi arayalım