Fare Ilaçlama Kesin Çözüm Mü

Fare Ilaçlama Kesin Çözüm Mü

Fare Ilaçlama Kesin Çözüm Mü   

Fareler oldukça zeki, hızlı hareket eden canlılardır. Yüzebilir, tırmanır ve en önemlisi de besin seçmeksizin birçok kaynaktan beslenebilirler. Farelerin görme yetenekleri zayıf olduğu için duydukları kokuları bıyık ve tüyleri sayesinde duvar boyunca takip ederek ilerlerler. Fareler besin - gıda ve yuvalanma alanı buldukları her yere kolaylıkla yerleşir ve hızlıca ürerler. bir çift fare 1 yılda 2000 adete ulaşabilir. 

Fare İlaçlama Kesin Çözüm Mü Fareler Vakitlerinin Çoğunu Araştırma Yapmaya Ayırır

Fare ilaçlama kesin çözüm mü fareler vakitlerini çoğunu araştırma yapmaya ayırır. Fare ilaçlaması için konulan yemleri ve kapanları hemen fark ederler. Tuzaklara son derece akıllı ve araştırmacı yaklaşırlar.

Bu nedenle endüstriyel olarak kullanılan yemler farelerde hemen ölüme neden olmaz. Ani bir ölüm diğer farelerin yemi yemesine engel olacaktır. Aynı zamanda yemden etkilenen farenin alçıpan arası, yükseltilmiş tavan veya taban, kablo boşlukları gibi bir yerde kalmasına neden olacak bu da burada istenilmeyen kötü koku, kurtlanma, böceklenme gibi durumlara neden olacaktır.

Fareler akıllı canlılar olduğu için yapılacak fare ilaçlamasının da çevresel riskler, fiziksel yapı ve diğer koşullar açısından iyi bir keşif sonrasında doğru metot ile yapılması gerekir. 

Doğru Planlanmış Bir Fare İlaçlaması İle O Andaki Durum İçin Çözüm Bulunakcaktır

Doğru planlanmış bir fare ilaçlaması ile o andaki durum için çözüm bulunacaktır. Ev, apartman veya işyerinizde fare yuvalanmasına imkan verilmeyecektir. Ancak bu fare ilaçlaması ile birlikte ev veya işyerinizde çevresel riskler açısından ve fiziksel yapıya bağlı uzman ekibimizin de belirlediği ve size belirttiği açıklıkların kalıcı dolgu malzemeleri ile kapatılması, risklerin ortadan kaldırılarak kontrol edilmesi gereklidir. Ancak bu şekilde ilaçlama ve iyileştirmeler ile etkin bir fare mücadelesi yapılabilecektir. 

Fare ilaçlaması kesin çözüm mü? Bunun için müstakil evlerde ve apartmanlarda özellikle mevsim dönümlerinde mutlaka fare ilaçlamasının tekrar edilmesi gerekecektir. Farelerin mevsim dönümlerinde yer değiştirme ve üreme hızlarının artması nedeni ile bu dönemlerde yapılacak fare ilaçlamaları iç alanları korumak için fayda sağlayacaktır. Aksi taktirde iç alan fare geçtikten ve yuvalanma başladıktan sonra fare mücadelesi yapılacağı için hastalık etmemizin de yaşam alanlarına bulaştırmış olacaktır.   

Evinizde, Apartmanınızda Veya İşyerinizde Fare İstilasının Farklı Sonuçları Olabilir

Evinizde, apartmanınızda veya işyerinizdeki fare istilasının farklı sonuçları olabilir.  Fare ilaçlaması kesin çözüm için uzman ekibimizle görüşerek, doğru bir fiyatlandırma ile fare ilaçlamasının kesin çözümü için bizi arayın veya talep formuna bilgilerinizi bırakın sizi hemen arayalım. 

Fare ilaçlama için kesin çözüm mü için sizinle görüşelim veya işyerinizde ise sorun  ziyaret edelim. İşyerinizdeki ziyaret farenin türünü ve istilanın boyutunu belirlememizi sağlayacaktır.  İşyeriniz için keşif çalışmalarımız ücretsizdir. 

Toğral ilaçlama facebook sayfamız için linke tıklayınız.

Corona ev dezenfekte fiyatları için linke tıklayınız.

Bizi 0530 241 56 10 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

backgrounds
background

Hemen Arayın

Whatsapp üzerinden görüş
Formu doldurup gönderin sizi arayalım