Covid-19 Apartman İlaçlama

Covid-19 Apartman İlaçlama

Covid-19 Apartman İlaçlama 

Covid-19 virüsü tüm dünyada ve ülkenizde yaşamımıza hızla giren Korona olarak tanıdığımız bulaşıcı bir hastalıktır.  Aralık 2019 'dan itibaren Covid-19 ile iç içe yaşıyoruz. Yaşananlar ve süreç global dünyadaki yoğun insan ve malzeme hareketlerine bağlı olarak bununla yaşamayı öğrenmemiz gerektiğini bize gösteriyor. Temas virüsün kolayca yayılmasını sağladığı için temasın olduğu alanlar kritik alanlar.  

Dış Alan Teması Olan Gençlerin, Çocukların, İşe Gidip Gelenlerin, Daire Sakinlerinin Korunması İçin Dezenfeksiyon Ortamdaki Virüsün Sıfırlanması İçin Oldukça Önemlidir

Apartmanlar da insanların yoğun bulunduğu, kargo - kurye giriş-çıkışının olduğu olduğu, alışveriş paket giriş çıkışlarını, taşınma vb. hareketliliğin olduğu alanlardır. Bu nedenle daireleri de korumak adına apartman ortak alanlarının ve bağlı birimlerinin düzenli olarak dezenfeksiyon uygulaması ile virüs ve bakterilerden arındırılması gerekir.Dış alan ile teması çok olan gençlerin, çocukların, işe gidip gelenlerin, daire sakinlerinin korunması için dezenfeksiyon ortamdaki virüsün sıfırlanması için oldukça önemlidir.

Apartmanlarda kapı kolları, merdiven trabzanları, asansör kabinleri, asansör düğmeleri, ziller, posta kutuları kontrolsüz temasın en yoğun olduğu yerlerdir. Bulaşmaya da müsait olan alanlardır. Bu nedenle tüm ortak alanla otoparkları da içine alacak şekilde dezenfeksiyon yapılmalıdır.

Covid 19 İçin Ortama Düşen Dezenfektan Düştüğü Anda Virüs Ve Bakterileri Parçalayarak Yok Eder

Apartmanda yapılacak dezenfeksiyon uygulamasında ; genel olarak üst kattan alt kata doğru tüm daire kapıları trabzanlar, elektrik düğmeleri başta olmak üzere tüm alanlarda ULV yöntemi ile kimyasal havaya doğru püskürtülür. Mikron parçacıklar şeklinde havada asılı kalan kimyasal her yere temas ederek zemine düşer. Covid-19 için ortama düşen dezenfektan düştüğü anda virüs ve bakterileri parçalayarak yok eder.

Toğral İlaçlama olarak Covid-19 için kullandığımız dezenfektan Sağlık Bakanlığı Onaylıdır. Korozif değildir. Kapı kolları, trabzanlar veya elektronik alanları bozmaz, deforme etmez.

Covid-19 apartman dezenfeksiyonu yapılırken güvenlik kulübeleri, çöp alanları ve apartman özelliğine göre birimler dezenfeksiyon uygulamasına dahil edilmelidir. Apartman dezenfeksiyonunda otoparkta bulunan araçlar veya bireylerin araçları da Covid-10 için dezenfeksiyona dahil edilebilir.

Apartman dezenfeksiyonalarında dairelerin de özellikle Covid-19 riskinin yüksek olduğu, farklı yaş gruplarının yaşadığı, tadilar ve taşında gibi durumların olduğu daireler de dezenfeksiyon ilaçlamasına dahil edilmelidir.

Toğral ilaçlama facebook sayfamız için linke tıklayınız.

Ev dezenfekte şirketi sayfamız için linke tıklayınız.

Bizi 0530 241 56 10 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

backgrounds
background

Hemen Arayın

Whatsapp üzerinden görüş
Formu doldurup gönderin sizi arayalım