Corona Ev Dezenfekte Fiyatları

Corona Ev Dezenfekte Fiyatları

Corona Ev Dezenfekte Fiyatları

Kovit 19 - Corona kolayca bulaşabilen bir bakteridir. Son günler hatta yılda diyebileceğimiz kadar uzun zamandır hayatımızda olan Covid-19 için alınacak birçok tedbirin yanında ; mutlaka ortam dezenfekte edilmelidir.

Ev veya işyerinde, apartmanda, bireysel araçlarda veya toplu taşıma araçlarında yapılacak dezenfeksiyon ilaçlamaları ile yaşam alanlarımızı virüslerden temizleyebiliriz.Ev dezenfeksiyonunda özellikle kapı kolları, trabzanlar, çekmece kulpları, pencere kulpları, lavabo banyo ve tuvaletler, musluk başları temasın en çok olduğu yerlerdir. İşyerleri ve ofislerde de bilgisayarlar, masamızda kullandığımız tüm malzemeler, kırtasiye ürünleri, koltuklar, asansörler, apartmanlarda posta kutuları, ziller, asansör kat tuşları ve asansör kabinleri en önemli kritik ve bulaşmaya neden olan temasın çok olduğu yerlerdir.

Ev Dezenfeksiyonunda Kimyasal Seçimi Ve Doz Önemlidir

Ev, ofis, apartman veya işyerinde yapılacak dezenfeksiyonlarda ULV yöntemi ile püskürtme veya pulvarizasyon ile sprey ilaçlama yapılabilir.

Ev dezenfeksiyonunda kimyasal seçimi ve doz önemlidir. kimyasalın evdeki kapı kolları veya elektronik cihazlar için korozif olmaması yani onları bozmaması oldukça önemlidir. Aksi taktirde yüzeyler bozulacaktır. Aynı zamanda dezenfeksiyonda kullanılacak kimyasalın virüsler üzerinde etkili olduğundan da emin olmak gerekir.

Ev dezenfeksiyonunda evde evcil hayvan bulunmaması gerekir.
Ev dezenfeksiyonu ile birlikte apartmanın da özellikle ortak alanın dezenfekte edilmesi uygun olacaktır.

Ev Dezenfeksiyonu Fiyatları Evin Büyüklüğüne Göre Değişecektir

Ev dezenfeksiyonu fiyatları evin büyüklüğüne göre değişecektir. Bu nedenle ev dezenfeksiyonu için Toğral ilaçlama ile mutlaka iletişime geçin.
Uzman teknisyenlerimiz ve idari kadromuz ile sizin ve sevdiklerinizin güvenliği sağlayalım. Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalı hizmetimizden uygun koşullarda yararlanın.

Toğral ilaçlama facebook sayfamız için soldaki linke tıklayınız. 

Fare ilaçlama nasıl yapılır sayfamız için linke tıklayınız.

Bizi 0530 241 56 10 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

backgrounds
background

Hemen Arayın

Whatsapp üzerinden görüş
Formu doldurup gönderin sizi arayalım