Ev Dezenfekte Şirketi

Ev Dezenfekte Şirketi

Ev Dezenfekte Şirketi

Ev dezenfeksiyonu oldukça önemli ve dikkatle yapılması gereken bir dezenfeksiyon ilaçlamasıdır. Covid-19 için evlerde ; kapı kolları, mutfak, çekmeceler, yatak odaları, dolap çekmece kolları, kiler, ayakkabılıklar, tuvaletler, musluklar, elektrik düğmeleri başta olmak üzere tüm eşyalara temas edecek şekilde dezenfeksiyon ilaçlaması yapılmalıdır.

Ev Dezenfeksiyonunda Evcil Hayvan Bulunmamalıdır

Evde havada asılı olarak kalacak şekilde ULV yöntemi ile püskürtülen dezenfektan tüm eşyaların üzerine düşerek zemine ulaşır. Böylece ortamdaki evinizdeki virüs ve bakterileri sıfırlar.

Ev dezenfeksiyonunda evde evcil hayvan bulunmamalıdır. Ev dezenfeksiyon ilaçlamasından sonra kısa bir süre kapalı bırakılmalıdır. Dezenfeksiyon ilaçlamasından önce açıkta yiyecek içecek bırakılmamaldır. Dezenfeksiyon ilaçlamasından sonra temizlik yapılması gerekmeyeceği gibi önerilmez de.

Ev Dezenfeksiyonunda Toğral İlaçlamanın Kullandığı Dezenfektan Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Evinizde doğum günü, nişan, parti, misafir ağırlama sonrasında ve hatta öncesinde ev dezenfeksiyonu ilaçlamasının yapılması uygun olacaktır.

Ev dezenfeksiyonunda Toğral İlaçlamanın kullandığı dezenfektan Sağlık Bakanlı Onaylıdır. Korozif değildir. Yani evde çekmece kulpları, kapı kulpları veya elektronik cihazlar gibi alanların malzemelerini bozmaz. Covid - 19 için etkindir.

Ev dezenfeskiyonu için fiyat ve bilgi almak için bize ulaşın.

Toğral ilaçlama facebook sayfamız için linke tıklayınız.

Fare ilaçlama kesin çözüm mü sayfamız için linke tıklayınız.

Bizi 0530 241 56 10 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.backgrounds
background

Hemen Arayın

Whatsapp üzerinden görüş
Formu doldurup gönderin sizi arayalım