Mutfaktaki Böceklere Kesin Çözüm

Mutfaktaki Böceklere Kesin Çözüm

Kalorifer böceklerinden nasıl kurtulurum?

Sarı hamam böceği nasıl yok edilir?

En etkili böcek ilacı

 

Mutfaktaki böceklere kesin çözüm bulmadan önce evimde hamam böceği yuvaları nerede? Kalorifer böceklerinden nasıl korurum sorusunun cevabını bulmak önemlidir.

Mutfağımızı istila eden sarı hamam böcekleri ciddi baş belalarıdır. Bu sarı hamam böcekleri sadece mutfağımızda evimizde değil, apartmanımızda, işyerimizde ve dünyanın her yerinde yaygın olarak bulunan zararlılardır.

Bu sarı hamam böcekleri hiçbirimiz farkında bile olmadan evlerimize mutfaklarımıza yerleşir. Hamam böcekleri buralarda yumurtlar ürer ve sonra biz onları tek tük diye tanımlayacak şekilde görmeye başlarız. Evimizde mutfağımızda gördüğümüz az sayıdaki hamam böceği aslında çok sayıdaki sarı hamam böceklerinin habercisidir. Hamam böcekleri için kesin çözüm bulabilmek için hamam böceği yuvalarını doğru tespit etmek, doğru böcek ilacını doğru dozda kullanmak kesin koşuldur. Bunun için de iyi bir keşif gerekir.

Toğral İlaçlama uzman ekibi sizi önce ilk iletişime geçtiğinizde böcek sorununuz  hakkında sizi soruları ile yönlendirir, birlikte adım adım yuva tespitine doğru ilerler. Daha sonra böcek ilaçlama randevusu ile birlikte Toğral ilaçlama hamam böceği ile ilgili uzman saha teknisyenleri evinizde, işyerinizde  hamam böceği yuvalarını tespit eder, hamam böceği yuva tespiti ile birlikte sarı hamam böceklerinin kaçacağı yerleri de tespit ederek  oralarda da gerekli tedbirleri alır.

Hamam böcekleri için iyi bir yuva tespiti, uygulama, yuvadan çıkınca kaçacakları yerlerin tespiti ile birlikte bu sarı hamam böcekleri ile ilgili sizin almanız gereken tedbirleri de size anlatan ekibimiz her zaman çözüm ortağınız olacaktır.

Böcek ilaçlamasından sonra en önemli olan sabırdır. Hamam böcekleri evinize nasıl bir anda gelip üremediler ve yavaş yavaş çoğaldılarsa, evinizi terk etmeleri de böyle bir sürece bağlıdır.

Evinizde yapılacak hamam böceği ve jel ilaçlamasının ardından önce ergin hamam böcekleri zarar görecektir. Ancak öncesinde bıraktıkları yumurta kapsülleri bu kapsüllerden çıkan yumurtalar yine evinizde kendilerine yuva aramaya devam edecekler. Fakat bu defa orada kalıcı etkili böcek ilacı ile karşılacacaklar. İşte bu nedenle hamam böceklerinden kurtulmak sabırla beklenmesi gereken bir süreçtir. Bu süreçte de size teknisyenimizin ve uzmanlarımızın verdiği tedbirleri almaya, fiziksel iyileştirmeleri yapmaya dikkat ederseniz hamam böcekleri de evinizi terk edecektir. Evde özellikle mutfakta ıslak temizlik yapılmaması ve kimyasalın kalıcılığının sağlanması çözüm için şarttır.

Hamam böcekleri için en etkili hamam böceği kavramı yukarıda saydığımız birçok konu ile birlikte tek başına etkili değildir. En iyi hamam böceği ilacı diye bir kavram tek başına yeterli değildir. Hamam böceğinin ustaca uygulanması, böcek ilacının doz ayarlamasının yapılması, doğru dozda püskürtülmesi, jel hamam böceği yemlerinin yuvalara bırakılması hamam böceğinin çözümü için önemli adımlardandır. Mutfağınızda hamam böceği için çözüm bulmak en etkili böcek ilacından geçmeyecek kadar teknik bir iştir. Sağlık Bakanlığı prosedürlerine göre ve bilgi tecrübe dahilinde böcek ilaçlaması öncesi ve böcek ilaçlaması sonrası takiplerle kesin olarak çözülecektir.

Ev ilaçlaması için Toğral İlaçlama ve dezenfeksiyondan mutlaka bilgi alın, böcek ilaçlama yaptırın.

backgrounds
background

Hemen Arayın

Whatsapp üzerinden görüş
Formu doldurup gönderin sizi arayalım